Spolupráce na seriálu #KreativniKreatury s Michaelem Petrusem

Spolupráce na seriálu #KreativniKreatury s Michaelem Petrusem

O videu jsem přemýšlel dlouho. Chtěl jsem původně místo podcastu videem začít. Ale nevěřil jsem svým vyjadřovacím schopnostem natolik, abych si dokázal stoupnout před kameru. Když jsem to zkusil, bylo to zlo.

Být před sálem několika set lidí problém není, tam se cítím relativně přirozeně. Mám odezvu, vím jak publikum reaguje. Koukat do neživé čočky kamery je jiná liga.

Tak mi to trvalo dlouho, než jsem byl schopný a hlavně ochotný se rozhodnout nějaké to video zveřejnit. Jedním z důvodů byla i absence techniky.

A tak když za mnou přišel Michael Petrus, jestli bychom spolu nedali něco dohromady a slíbil, že mi pomůže (já se postarám jen o zvukovou stránku spolu s nějakým tím povídáním), souhlasil jsem.

Trvalo to několik měsíců příprav, ale 19. února 2018 se povedlo vydat oficiálně první epizodu.

Říkáme tomu #KreativniKreatury. K dispozici jsou jednotlivé díly na webu a a YouTube. K tomu se snažíme udržovat i Instagram a dali jsme dohromady skupinu na Facebooku.

Koncept je podobný jako u podcastu. Nabízet začínajícím kreativním tvůrcům a podnikatelům nějaké ty rady do začátku, eventuálně je upozornit na úskalí, která se jim mohou při podnikání naskytnout.

Plánováno je okolo třiceti dílů. Připravujeme i doprovodné aktivity, nějaké ty kritiky portfolií a tvorby v podobě livestreamu, možná i nějaký ten workshop nebo přednášku. Máte se na co těšit!

Nezapomeňte se přihlásit k odběru, sledovat web, nebo některou ze sociálních sítí.

Upoutávka na sérii #KreativniKreatury

  

Přihlásit k odběru novinek z #PodCarou se můžete zde (při zaškrtnutí políčka).

Chcete poradit? Můžete si vyzkoušet konzultaci bez rizika.
Neznáš mě? Poslechni si pár dílů.