POONBOOK Sešit pro webdesignery

POONBOOK Sešit pro webdesignery

V České republice se dočká realizace mnohem míň „hardwarových“ nápadů, než by se mi líbilo. Jsem moc rád, když se mi podaří nějaký objevit.

Když jsem jel poprvé za Michaelem Petrusem do Prahy, to jsme tehdy nad málem spolknutým šroubem z pípy na dně půllitru dohodli vznik nápadu, kterému Michael už předtím říkal: #KreativniKreatury.

Takticky jsem využil sváteční události a pro den cesty do Prahy naplánoval ještě jedno setkání. Ať ten čas využiju co nejefektivněji!

Potkal jsem se o půl hodiny dřív, před vstupem do hospody, která byla tou dobou stejně zavřená s Ondrou Pospíšilem.

Klučina z Twitteru, který se chtěl vidět ohledně konzultace nápadu co dostal, mi udělal radost. Hned jak začal mluvit jsem pochopil, že se pustil do jedné z věcí kterou jsme probídali i v kanceláři. Nakonec ale v našem případě zůstalo jen u nápadu.

Poon.cz to zrealizoval do detailu. Ve třetí verzi, kterou najdete na videu  je zapracován feedback z těch předchozích. Poslední super vylepšení: obal, ten k tomu vážně sedí.

Součástí balení je teď tužka, nálepky, obal a samotný sešit.

Kde sešit koupit a získat další informace? Na Ondrově webu poon.cz. Konkrétně: na stránce věnované právě sešitu pro webdesignery.

Ten nápad se mi tak moc líbí, že jsem ho musel podpořit.

 

Prolistovat si sešit, tedy jež vám přijde váš vlastí, můžete na následujícím videu.

 

Přihlásit k odběru novinek z #PodCarou se můžete zde (při zaškrtnutí políčka).

Chcete poradit? Můžete si vyzkoušet konzultaci bez rizika.
Neznáš mě? Poslechni si pár dílů.