Jmenuju se Tomáš Sobel. Po několika letech práce se zákazníky JuicyFolio.cz jsem zjistil, že se často opakují některá stádia v podnikání a sebeprezentaci skoro u každého kreativce. Nebo alespoň u většiny mých zákazníků a kamarádů.

Zkusím v rámci projektu #VaseJmenoJeVaseZnacka nashromáždit ty nejzajímavější náměty, které by mohly být inspirací někomu dalšímu. Třeba aby si nemusel nabít čumák tak často jako já.

Pro všechny kreativní profesionály. Hlavně těm, kterým záleží na poskytování kvalitních služeb. A aby na světě bylo hezky.

 

Individuální přístup ke každému… jak jinak

Podcast a portfolio weby pro kreativní profesionály nejsou všechno, co dělám. Začaly se mi množit dotazy a žádosti o pomoc a radu. Rozhodl jsem se tomu dát konkrétní formu a protože jsme každý unikát, každý existujeme v trochu jiném prostředí, neprodávám obecné knížky. Potřebuju vás poznat a pochopit, co pro vás může být to nejlepší. Vyberte si sami, která forma vám bude nejvíc vyhovovat.

Nějaká ta rada a doporučení na míru

Marketing pro kreativní profíky, analýza portfolia, hledání rezerv ve schopnostech, plánování a příprava strategie, analýza možností, popřípadě doporučení, na koho jiného se obrátit, když moje síly stačit nebudou. K tomu přesah do technologických řešení a zkušenosti z přidružených oborů. Každý den se učím něco nového.

Povídání u tabule nebo projektoru

Propagace, marketing, skladba kreativního portfolia, alternativní přístupy díky novým technologiím a jejich využití v praxi. Třeba pro větší publikum. Povídat můžu u vás v práci, ve škole nebo v rámci konference. Dejte vědět a nějak to naplánujeme.

Virtuální konference, rozhovor, debata

Protože žijeme jednadvacátém století, není přece nutnost cestovat přes půl republiky. Můžeme probrat všechno potřebné z místa, kde je nám příjemně, a popíjet horký nápoj dle vlastního výběru na své straně planety. Každý sám a stejně spolu. Skype, FaceTime, Facebook nebo nějak jinak - na médiu nezáleží.

Zaujalo vás to? První konzultace ZDARMA!

Stačí napsat. Buďto přes níže uvedený kontaktní formulář, na mail anebo kamkoli jinam.

Toto pole nevyplňujte. Slouží jen pro ověření. K vypočtenému výsledku přičti ještě trojku

(* tyto položky jsou povinné)

Co za to?

Popovídáme si o tom, co potřebujete a já si promyslím, co s tím můžeme udělat. Nějak se dohodneme.
Na základě prvního rozhovoru vám udělám nabídku, která se neodmítá ;-)

Už píšete?

Tady dole v patičce jsou taky nějaké odkazy…